רשלנות רפואית

/רשלנות רפואית

אלפי אזרחים נפגעים מידי שנה בשל טיפול רפואי רשלני הגורם נזק למטופל בין אם לצמיתות ובין אם לפרק זמן קצר המפריע להם לתפקד בחיי היום יום. חולה אשר נפגע עקב טיפול רפואי רשלני רשאי להגיש תביעה לפיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לו כתוצאה מרשלנות רפואית.

תביעות בגין רשלנות רפואית הנן תביעות מורכבות במיוחד המצריכות הבנה מקצועית בהליכים המשפטיים והכרות עם הפן הרפואי של הנושא. משרד ענת (כהן) קאופמן ושות' הנו מהמשרדים המובילים בתחום הרשלנות הרפואית, כשמאחוריו ניסיון מצטבר של טיפול בתיקים רבים בידי צוות מקצועי ומנוסה.

ידע זה מוביל להתנהלות נכונה יעילה ומקצועית. צוות המשרד מלווה את הלקוח החל מהשלבים המקדמיים במסגרתם בוחנים האם קיים בסיס לתביעה ומתבצע איסוף החומר הרלבנטי, דרך בחינת חוות דעת רפואיות ועד להגשת התביעה וניהול משא ומתן בשמו של הלקוח. את המשרד מלווה צוות של רופאים מומחים ומקצועיים המייעצים בפן הרפואי ומוסיפים לסיכויי הצלחתו של ההליך כולו. בתחום סבוך ומורכב זה, בו במקביל לניהול התביעה מתנהלים מגעים בין הצדדים על מנת להגיע לסיום התביעה, נלחם צוות המשרד באסרטיביות על מנת להשיג עבור הלקוח את מלוא זכויותיו ולהגיע לפתרון הטוב ביותר עבורו במצב של רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית: טיפול רפואי רשלני

טיפול רפואי רשלני במסגרת רשלנות רפואית , הינו טיפול או בדיקה שנעשו לחולה ואשר רופא או מטפל סבירים לא היו מבצעים אותם באופן שנעשו, או לחילופין הימנעות ממתן טיפול או ביצוע בדיקה שרופא או מטפל סבירים היו אמורים לבצע.

תהליך איתור המסמכים- בשלב מקדמי יש לאתר את כל התיקים הרפואיים של החולה מכל המוסדות הרפואיים הקשורים לטיפול הרשלני. לאחר מכן המסמכים עוברים בחינה מעמיקה של עורכי הדין של המשרד לקראת העברה למומחים.

עורך דין רשלנות רפואית | עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות'

חוות דעת מומחה

לצורך הוכחת רשלנות רפואית רצוי להיעזר בחוות דעת רפואית של מומחה בתחום הרלבנטי אשר תומכת בטענת הרשלנות. משרדנו נעזר בשורה של מומחים מהשורה הראשונה בתחומים רבים ויעזור לאתר את המומחה המתאים ביותר לנושא לצורך קבלת חווות דעת בעלת חשיבות מכרעת להצלחת התביעה.

את מי תובעים- יש לאתר את פרטי הגורם המקצועי הרשלני (רופא , אחות, פיזיותרפיסט וכו). במקרים רבים הטיפול ניתן במוסד רפואי כמו בית חולים, קופת חולים וניתן להגיש תביעה כנגד המוסד ולא רק כנגד הגורם המטפל המקצועי שהתרשל. במקרים בהם נגרם נזק כתוצאה ממספר גורמים וגם כתוצאה מטיפול רשלני יש לשקול הגשת תביעה כנגד כל הגורמים לכן חשוב להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום רשלנות רפואית.

הגשת תביעת רשלנות רפואית

משרדנו בעל מומחיות רבת שנים בהגשת תביעות בכלל ורשלנות רפואית בפרט, ניהול משא ומתן בשמו של הלקוח וליווי הלקוח במהלך כל ההליך השיפוטי. נדירים ביותר המקרים בהם הצוות הרפואי יעדכן כי הטיפול ניתן ברשלנות רפואית בטיפול ולכן כאשר עולה בלבכם המחשש שמא מדובר בטיפול רשלני כדאי לפנות לייעוץ ראשוני עם עורך דין במקרים רבים נוכל כבר בפגישה זו לומר האם יש טעם בהמשך הבדיקות ולהפנות לייעוץ הרפואי.

משרד ענת (כהן) קאופמן ושות' – תן לנו להילחם למענך !

סרטן: מה לעשות? כיצד לקבל את הפיצוי שמגיע לי?

By | פברואר 2nd, 2017|Categories: חדשות, מדריכים ומאמרים, רשלנות רפואית|Tags: , , , , , |

כ- 23,500 בני אדם מאובחנים בכל שנה כחולי סרטן בישראל, הם מצטרפים ל- 120,000 חולי הסרטן החיים בישראל. סרטן איננה מחלה אחת אלא קבוצת מחלות המורכבת מלמעלה מ- 200 סוגים שונים. סעיפים רבים הקיימים בחוקים [...]

סגור לתגובות על סרטן: מה לעשות? כיצד לקבל את הפיצוי שמגיע לי?

פיצוי חולי איידס: המפתח הוא בתביעות נזיקין

By | נובמבר 29th, 2016|Categories: חדשות, כתבנו, נזיקין, רשלנות רפואית|Tags: , |

התפשטות נגיף האיידס מעלה את החשיבות בהעלאת המודעות לגבי האפשרויות המשפטיות העומדות לרשות אלו שנדבקו או שלא אובחנו כנדרש על ידי הגורמים המטפלים. פיצוי חולי איידס: האפשרויות המשפטיות העומדות לרשות אלו שנדבקו בנגיף. הדרך הנפוצה [...]

סגור לתגובות על פיצוי חולי איידס: המפתח הוא בתביעות נזיקין

רשלנות רפואית בבדיקת אולטרסאונד

By | נובמבר 29th, 2016|Categories: חדשות, כתבנו, רשלנות רפואית|

זכינו לחיות בעולם מודרני המנפק לנו טכנולוגיות מתקדמות. אחת החשובות שבהן היא האולטראסאונד המאפשרת לבדוק במהלך ההריון את מצב העובר לעקוב אחר התפתחותו ולאבחן מומים מחלות או סיבוכים. לצערנו לעיתים מסתיים ההריון בלידת תינוק הנושא מומים [...]

סגור לתגובות על רשלנות רפואית בבדיקת אולטרסאונד