ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

תביעות בגין נפילה או פציעה

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


פעמים רבות אנשים נפגעים מנפילה, או היתקלות במפגעים הקיימים ברחוב, בבית עסק או בבניין שבו הם מתגוררים. כתוצאה מכך נגרם להם נזק המצריך קבלת טיפול רפואי ולעיתים אף ניתוחים וטיפולי שיקום. לעיתים המפגע שגרם לנזק נוצר בשל התרשלותו של גורם כלשהו שהיה מוטל עליו לדאוג להסיר את הסיכון הקיים על מנת שאנשים לא יפגעו. בתביעות אלו יש להראות כי היה מוטל על הנתבע להסיר את המפגע והימנעותו מהטיפול בנושא היא שגרם לפגיעה ולנזק של התובע.
 

על מי האחריות המשפטית?
חשוב להבין שקיימים מפגעים שונים הנמצאים באחריות גורמים שונים בהתאם למקום שבו התרחש האירוע. במקרה שטופל על ידי משרדנו היה מדובר באישה שנתקלה במדרכה הסמוכה לכניסת הבניין בו היא מתגוררת. האישה נפלה ונחבלה בכל חלקי גופה והזדקקה לטיפולים רפואיים הכוללים ניתוחים. התביעה הוגשה בגין התרשלות ועד הבניין שלא התקין תאורה נאותה בסמוך לבניין, באופן שחשף את התושבים לסיכון של נפילה ופציעה. בעת הנפילה לא הייתה כל תאורה במקום ולכן המקום היה חשוך לגמרי. בהסכם פשרה שהושג שולמו לאישה עשרות אלפי שקלים כפיצוי על הנזק שנגרם לה.

תביעת פיצויים על נפילה או פציעה
נפילות ופציעות כגון אלו עלולות להתרחש בבית עסק בשל הימנעות של בעל העסק לטפל בכל הסיכונים למבקרים. כאשר התאונה מתרחשת לעובד יש לזכור שמדובר בתאונת עבודה ועומדות לעובד גם כל הזכויות הקיימות לנפגע תאונת עבודה.

כאשר הנזק נגרם בשל מפגע שקיים ברחוב ואשר היה באחריות העירייה או המועצה המקומית לטפל בו תקום גם האפשרות לתבוע גורמים אלו בשל התרשלותם. כך המצב כאשר נופלים לבור ברחוב, נתקלים במדרכה פגומה, או בסלע שהיה אמור להיות מפונה.

במקרה של נפילה ופציעה מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בנושא על מנת להחליט מיהו הגורם האחראי בגין הנזק ולמצות את הזכויות הקמות לתובע מהנתבע הרלוונטי. משרדנו בעל מומחיות וניסיון רב בתביעות על פציעות ונפילות מול כלל הגורמים האפשריים, ואנו נוכל לסייע לך לקבל את הפיצוי המקסימלי.

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי וניהול הליכים אל מול חברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוקים לעורך דין נזיקין וביטוח? – תן לנו להילחם למענך !
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי